IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki  fark

ILUMA Prime Arasındaki fark

IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki  fark

tasarımdır, HNB tütününün işlevi aynıdır. IQOS ILUMA ve IQOS 3 DUO’ya yan yana bakarsanız, dış tasarımın hemen hemen aynı olduğunu, sadece düğme şeklinin farklı olduğunu ve ILUMA’nın boyut olarak biraz daha büyük olduğunu göreceksiniz.
IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki fark

IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki fark

Görünüm pek değişmedi ama içerik çok değişti, yani IQOS ILUMA’nın kanatları yok. IQOS kullanan herkesin bildiği gibi, geleneksel IQOS, kartuşu ısıtan bir bıçağa bir tütün çubuğunun yerleştirildiği bir mekanizmadır .

IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki fark

bu nedenle dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Ayrıca bıçağın kırılması gibi bir durum da var.Önceki nesil IQOS ana bilgisayarları kullanılamayacak.IQOS ILUMA ısıtma levhası olmadan bu sorunu yaşamayacaktır.IQOS ILUMA’nın bıçağı yoktur veyerleşik paslanmazçelik kaplı metale sahiptir. Tütün çubuğunun içindeki ısı çekici. , ısıtabilirsiniz. “Akıllı Çekirdek Algılama Sistemi” olarak adlandırılır.Geleneksel IQOS ile, ısıtılmış tütünçubuğunu ana üniteden çıkarırken,ana üniteyi germek ve tütün çubuğunu bıçaktan çıkarmak gerekir,ancak IQOSILUMA ile bu gerekli değildir.Ayrıca, ana üniteyi germek ve bölmeyi ana ünitede bırakmak zorunda kalmadan çubuğu yanlışlıkla çekme derdinden de kurtulacaksınız. Bu nedenle, geleneksel IQOS kartuşları ile kullanılamaz veIQOS ILUMA’ya özel tütün “TEREA kartuşu” kullanılmalıdır.IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki farkı

www.buharturkey.net

www.buhartech.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir