İqos

IQOS Iluma

"<yoastmark
IQOS ILUMA Prime

IQOS ILUMA Prime

……………………………….……………………………….

TEREA’yı Iluma’dan nasıl kaldırırım? :

TEREA’yı Iluma’dan nasıl kaldırırım? TEREA çubuğunu yukarı doğru çekerek çıkarın ve bir sonraki deneyiminiz için yeni bir çubuk kullanmayı unutmayın. ek olarak……………………………….

IQOS Iluma İngiltere’de mi? :

Is  Iluma in UK?Iluma Prime – Obsidian Black – Buy Online | Heated Products UK. Brand new 2021 IQOS model. Flagship model. Heating without blade. İngiltere’de mi? ….Prime – Obsidyen Siyahı – Çevrimiçi Satın Al | Isıtmalı Ürünler İngiltere. Yepyeni 2021 IQOS modeli. Amiral gemisi modeli. Bıçaksız ısıtma. daha s……………………………….……………………………….

İqos nerenin :

(Which country is IQOS Iluma? IQOS ILUMA & TEREAThe latest generation of is the ILUMA. The uses induction to heat the tobacco and was launched in Japan in 2021. İqos nerenin IQOS ILUMA & TEREA IQOS’un en yeni nesli ILUMA’dır.,tütünü ısıtmak için indüksiyon kullanır ve 2021’de Japonya’da piyasaya sürüldü. ……………………………….…………….……………………………….

IQOS Iluma’nın içimi ne kadar sürer? ? :

How many puffs does IQOS Iluma have?14 puffs How long will my experience last with? Your experience will last up to 6 minutes or 14 puffs, whichever comes first.IQOS Iluma’nın içimi ne kadar sürer ? 14 nefes ile deneyimim ne kadar sürecek? Deneyiminiz, hangisi önce gelirse, 6 dakikaya veya 14 nefese kadar sürecektir.

iQOS’u iQOS’u evde içebilir miyim? :

Can I smoke IQOS indoors? Using IQOS is a better choice than using cigarette because it has no negative impact on indoor air quality. We recommend you use common sense when using IQOS indoor.iQOS’u evde içebilir miyim?IQOS kullanmak sigara kullanmaktan daha iyi bir seçimdir çünküiç mekan hava kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur. ek IQOS’u iç mekanda kullanırken sağduyunuzu kullanmanızı öneririz. ……………………………….…https://buharturkey.net/iqos-terea-turkey-bt/……………………………………………….……………………………….

IQOS Iluma prime nedir? :

What is prime? PRIME, a new bladeless device, with SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ technology at its core delivers a clean, effortless, and enjoyable tobacco experience.Available in your choice of four colors and can be easily customized. *IQOS ILUMA™ is designed to be used only with IQOS ILUMA™ dedicated tobacco.IQOS Iluma prime nedir? Özünde SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ teknolojisine sahip yeni bir bıçaksız cihaz olan PRIME, temiz, zahmetsiz ve ek o keyifli bir tütün deneyimi sunar. Dört renk seçeneği mevcuttur ve kolayca özelleştirilebilir. *IQOS ILUMA™, yalnızca IQOS ILUMA™ özel tütünü ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.……………………………….……………………………….……………………………….……………………………….……………………………….

IQOS sigaradan daha mı sağlıklı? :

Is IQOS healthier than cigarettes? In heating rather than burning tobacco, IQOS emits on average 95% lower levels ofharmful chemicals compared tocigarettes. The majority of smokers who switch to IQOS completely quit cigarettes. Important Information: It does not necessarily equal a 95% reduction in risk. IQOS is not risk-free.IQOS sigaradan daha mı sağlıklı? IQOS, tütün yakmak yerine ısıtmada sigaraya kıyasla ortalama %95 daha düşük düzeyde zararlı kimyasal yayar. IQOS’a geçen sigara içenlerin çoğu sigarayı tamamen bırakıyor. Önemli Bilgi: Riskte mutlaka %95’lik bir azalmaya eşit değildir. IQOS risksiz değildir. ……………………………….……………………………….……………………………….……………………………….

www.buharturkey.net

www.buhartech.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir