Heets kullanımı öksürük yapar mı?

Heets kullanımı öksürük yaparsa mutlaka bilinçsiz kullanımdan kaynaklanır. Bütün kullanıcılar, tütün ve aromalarının sertliğine göre kullandıkları paketi hafifleticekler.

Örnek olarak Heets bronze yada sienna kullanan kullanıcılar, ağır geldiğinde bir hafif sigaraya geçebilirler. öksürme belirtisi bir hafif tütüne geçiş için belirtidir.

Heets kullanımı öksürük yapar mı?
kullanımı öksürük yapar mı?

iqos kullanıcıları her defasında bir alt sertlikte tütünü tercih etmelidir. Bütün kullanıcılar heets ürünlerine bağlıdırlar.

kolay kolay vazgeçmezler. Çünkü sigaranın zararından daha az zararlı olduğuna inanırlar.

Buhar ürünleri daha az zararlıdır. zifir, karbondioksit, karbon zararları kül ve koku iticidir.

Güzel aroma kokusu ve buhar oluşumu tercih sebebidir.

Halen her sigara kullanıcısının acaba? sı vardır. aroma ve tütünleri kesinlikle sigara kadar zarar vermez. Sigara kullanan kadar öksürmez.

Nefes darlığı çekmez. Enerjisini kaybetmez. bu sebepten dolayı herkes buhar ürünlerini tercih eder.

Amerika ve Avrupa ülkelerinde genclere yönelik yasaklar başladı bile. özellikle aroma ve

mentollü sigaralar için yasak gelmesi için çalışmalar devam ediyor. Genclerin gerek gösteriş gerekse farklı gözükme isteği bağlılık yapmaktadır

ilk başta bu nasıl içiliyor diyenler birkaç nefes sonra bunun tadına varmaktadır. kesinlikle bağımlı hale gelinmektedir.

Nikotin sertliği kulanıcıları doyurucudur. Her nekadar tütün ürünlerinde nikotin yok densede bu cok gercek degıldır.

İnsanlar nikotin ihtiyacını karşılamamış olsa bunu kullanmazlar. bununla birlikte uzun sürelitütününü kullanmak insanda ne gibi hasarlara yol açar bilmiyoruz.

3 senelik bir geçmişe sahip bu ürünlerle ilgili çokda araştırma yoktur. Bütün sonuçlar daha az zararlı yönünde çıksa da, kuşku hala mevcuttur.

Hayatımızın her mertebesinde buhar ürünlerini kullanıyoruz. ve pişman olanı görmüyoruz. çünkü bu geleneksel sigaraya göre hijyen ve sağlıklıdır.

Bu yüzden kullanıcı sayıları her gecen gün artmaktadır. Daha hijyen daha sağlıklı olduğu düşüncesi toplumda yer bulmaktadır.

Bugün her şehrimizde yasak olmasına rağmen heets ürünleri satılmaktadır. Eskiden kargo olarak istanbul dan yapılan dağıtım artık her ilden yapılmakta.

Ve Ülkenin her yerinde gerçekleşmektedir. En yakın yerden tedarik yapılmaktadır.

Gelecekte tamamen serbest olacağı düşünülmektedir. bunun için yellow tütünü favorimizdir.

IQOS Heets Turkey BT

www.buharturkey.net

www.buhartech.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir