HEETS BEĞENİLEN ÇEŞİTLERİ

Heets Beğenilen Çeşitleri, bütün dünyada sigaraya alternatif olarak üretilen heets aroma ve tütü çeşitlerinin sayıları artmaktadır. Gün geçikçe bu sayı artmaktadır.bu nedenle kullanıcıların kafaları karışmaktadır. Başlangıçta amber yellow ve silver modeliyle satış başlasa da şuan yaklaşık 20 çeşit heets modeli piyasalarda satışa sunulmaktadır. Her çeşit ilgi çekmektedir. Her kullanıcı bir başka çeşidi merak etmiştir.

Amber, Yellow, silver modeli sadece saf tütün aromasıdır. Meyva aroması içermez. Çünkü daha sonra üretilen meyva aromalı ve kuruyemiş, mentol aromalı çeşitleri kullanıcılara ulaşmış ve karşılık bulmuştur. özellıkle saf mentol isteyenler turquoise modelini tercih eder. Kırmızı marlbora isteyenler amber tercih eder, Daha hafif sigara isteyenler parlement tadında yellow u tercih eder. Ligth sigara tercih sahipleri de silver i kullanırlar.

Heets
Heets

Heets Beğenilen Çeşitleri, Bunun yanında daha cok naneli ve meyvalı tercihler ise bluberry, purple ve tropicale ürünlerini tercih ederler. Bunun yanında Amber den dana sert sigara isteyenler mutlaka Bronze çeşidini kullanırlar. Oldukça sert olan bu Bronze modeli çok tercih edilmiştir. Özellikle teka modeli ve gold modeli de ilgi görmüştür. Aynı zamanda çeşirlet hızlı piyasaya çıktığından takip edilmesi zordur.

Geleneksel menthollü sigara kullanıcıları da mutlaka Turquoise modelini tercih eder. Bu sert bir menthol çeşididir ve saftır. Daha hafif menthol isteyenler genellikle purple yi tercih eder. Hem hafıf menthol hemde böğütlen tadının birleşmesiyle ortaya cıkan aroma tadıdır. Bunun yanında green zing modelide satış grafiğini artırmaktadır.

Bütün kullanıcılar dağınık vaziyette her modeli kullanmak istiyorlar. Buda bir karışıklığa neden olmaktadır. Bu yüzden uzman tercihleri genelde tek bir çeşitten yanadır. özellikle sigara içicileri saf tütün modellerini içmelidir. Eğer duman ı sadece nargile kıvamında içmek istiyorlarsa o zaman aromalı tadları denemelidir.

Piyasada her ne kadar Meyva ve kuruyemiş, menthol çeşitleri olsada en büyük tüketim, amber yellow modelleri olmuştur. Çünkü özellikle amber kırmızı marlbora ya hitap ettiğinden ilk sıra onundur. İkinci sırada da kesinlikle Parlement tadında Yellow bulunmaktadır.

www.buharturkey.net

www.buhartech.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir