Heets

Heets

Heets

Heets Amelie pearl

Heets Nedir?: Heets, Marlboro’nun ısıtmalı sigara markası olarak bilinmektedir.

Sigara kullanan pek çok kişi nedir? sorusunu araştırıyor., Philip Morris’in IQOS sistemi ile çalışan ısıtmalı bir sigara çeşididir.yeni nesil sigara türü olan , 2017 yılının ikinci yarısında Parliament adlı sigara modeli çıktı. Philip Morris International tütün ünitesi 660 derecelik ısıtıldığında buhar oluşumu ile nikotini serbest bırakan tütün ve gliserin içermektedir. Günümüzde ise yeni nesil sigara olarak adlandırılır………………………………..……………………………….

Peki, Heets içerisinde neler var?:

Alüminyum folyo ve dış kağıt tabakası bulunuyor.Øemen biyopolimer film filtresi bulunuyor.Ø  Tütün tabakaları’nın her biri 0,5 mg nikotin ve gliserin içermektedir.Ø  İçi boş selüloz asetat ağızlıksigara almak isteyen kişiler online satış mağazalarından satın alabilir.bu sayede Sigara kullanan çoğu kişi deniyor. Aynı zamanda sigara,piyasa da Heatsticks olarak da adlandırılıyor.IQOS tutucusu ile özel kullanıma sahip bir sigara türüdür.Kokusuz ve dumansız bir sigara olduğu için gerçek tütün ile sigara içenlere gerçeklik hissi verir.Sigara içenler için alternatif bir üründür.Özellikle sağlık açısından sigara kullanıp bırakamayanlar için ideal bir üründür.Çünkü normal sigaraya göre zararı daha azdır.  ek olarak ……………………………….

HEETS SİGARA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?:

Heets pek çok aroma içeren bir sigara türüdür. Kırmızı, amber ve Marlboro tadına en yakın sigara olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda Yellow Marlboro Gold tadında veMarlboro mentollü olarak üretimi yapılmaktadır. Baharat aromalı ile harmanlanarak piyasa da satılmaktadır.Klasik tütün içim keyfi sunarak tüm sigarasevenlerin deneyerek beğendiği bir sigara türüdür.Aynı zamanda kullanıcılarına IQOSPeki, Heets sigara çeşitleri nelerdir?Amber , turquase Silver heets, Ammil heets , Purple heets, Yellow heets, Fiit Regular, Silver heets, Green Zing heets, Fiit Viola, Dimensions, ……………………………….

Heets sigara çeşitleri Hakkında :

.Turuncu renkte olan amber kırmızı Marlboro aroma ve tadı veren bir sigara çeşididir.Sarı renkte olan sigara ise Marlboro Yellow tadı vermektedir.Son olarak Turqoise Marlboro mentol sigara türü de fresh bir tad vermektedir.sigara satışı yapan pek çok firma bulunuyor.İnternet üzerinden istediğiniz çeşidi kolayca satın alabilirsiniz.Aynı zamanda satın alırken aroma tercihinde bulunmanız gerekiyor.Daha önce denediğiniz ya da hiç tadına bakmadığınız bir aroma sipariş verebilirsiniz……………………………….

Heets İle Diğer Sigara Arasındaki Farklar Nelerdir?:

………………………………..Normal sigara türüne göre Heets’de daha az tütün bulunmaktadır.Ayrıca içerisinde bulunan tütün 6,1 mg olarak bilinmektedir. buBağımsız İşveç tarafından sigaranın içerisinde bulunan zararlı maddelerin içeriği listelenmiştir. Piyasa da diğer sigara türlerine göre oldukça uygun fiyatta satılmaktadır.Bu sayede tasarruf elde edebilirsiniz. Aynı zamanda normal sigara kullanan kişilerin elleri, saçları, yüzü ve kıyafetleri sigara kokarken, ısıtmalı sigara kullanan kişilerin saçı, kıyafeti, elleri ve yüzü kokmaz. Dolayısı ile sigaradan duman çıkıyor ama koku oluşmuyor. ek olarakNormal sigara iç mekanlar da içilmez. Ancak içilebilir.Aynı zamanda normal sigara hava akışını olumsuz yönde etkiler.Biri klasik sigara, diğeri ise yeni nesil sigara çeşididir.Fakat sigaranın dumanı fazla etkilemez. Günümüzde çoğu kişi ile diğer sigara arasındaki farklar nelerdir? sorusu merak ediliyor.https://buhartech.net/ ………………………………

Holder kısmının Heets koyduğumuz alanda oluşan.:

tartarlar kokuya sebep olmaktadır Temizliğin yapılmadığı, IQOS Temizleme çubuğu veIQOS Temizleme fırçasını günlük kullanmadığınız taktirde butartarların oluşması ve sonrasında kokunun yoğunlaşması normaldir. Rahatsız Edici Kokusunu Gidermek için Basit Öneri ek olarakKokunun nedeni ortadayken, çözümünü de basit vepratik şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.Normal IQOS kullananlar için günde 1 defa IQOS Temizlemefırçası ile 2-3 defa çevirdikten sonra temizlemeçubuğu ile içerisindeki tortuları temizlemek gerekmektedir. Yoğun kullanıcılar için ise, günde2 defa bu işlemi yapmanız önerilmektedir.IQOS hakkında bilmeniz gereken ilk şey, bir e-sigara olmamasıdır –onun gibi görünse de. E-sigaralar, geleneksel sigarayı taklit etmek içinnikotin içeren bir sıvıyı buharlaştıran ince, pille çalışan cihazlardır.Bir kullanıcı bir e-sigaranın ağızlığından soluduğunda,cihaz açılır ve takılı bir kartuştabulunan sıvı nikotini buharlaştırır. ek olarakIQOS ayrıca ince, pille çalışan bir cihazdır,ancak nikotin içeren sıvıyı buharlaştırmak yerine gerçek tütünü buharlaştırır. Bu nedenle “ısı yanmaz” cihazları adı verilen ek olarakayrı bir tütün ürünü kategorisinin bir parçasıdır:IQOS ısınır, ancak tütün yakmaz. Sistemin üç ana bileşeni vardır:

………………………………. IQOS Heets Daha Temiz Kullanabilmeniz için Diğer Önerimiz:

………Her bir Kullanım arasında Holder içerisinde ki bıçağın soğumasını beklemeniz önemlidir. Bunu yapmanız hem daha kaliteli buhar çekimi sunarken, hem de fazla tortuların oluşmasını önler.IQOS nasıl düzgün şekilde temizlenir  ek olarak Her HEETS paketinden sonra , üst kapağı tutucudan çıkararak “yumurta şeklindeki” temizleyiciyi kullanın. Isıtıcıyı daha uzun parçayla, kapağı daha kısa parçayla temizlemeniz gerekiyor.“Yumurta şeklindeki” temizleyiciyi yanınızda taşıyabilirsiniz, tavsiye ederiz ve ısıtma bıçağının etrafında bir şey gördüğünüzde temizleyin. Bıçağı temizlerken,baskı yapmadan yumuşak bir şekilde yapın. ek olarakTemizleyiciyi ayda bir kez ılık suda temizleyebilirsiniz – bu sayetekrar kullanmadan önce tamamen kuru olduğundan emin olun. Isıtma bıçağını ve etrafındaki her şeyi temizlemek için bir etanol çubuğu kullanın .Çoğu kir oraya yerleşir. Bıçağı kırarsanız endişelenmeyin. Eskiden etanol çubukları daha ucuzdu, şimdi satın almanız gerekiyor.Çok pahalı değiller ve paket 30 parça içeriyor. Etanole batırırsanız, bunun yerine standart pamuklu çubukları da kullanabilirsiniz. Üst kapağı temizlemek için etanol çubuğu da kullanabilirsiniz.Daha sonra siyahsa, cihazı daha sık temizlemelisiniz.kısmının gri/beyaz olması gerekir. ek olarakBıçağın çevresinde karanlık bir şey olmamalıdır. İçinde bir çatlak varmış gibi görünüyorsa normaldir , bu şekilde tasarlanmıştır. ek olarak IQOS şarj cihazı herhangi bir bakım gerektirmez. Burada daha fazla fikir ve tavsiye bulabilirsiniz ek olarak ……………………….……………………………….

www.buharturkey.net

www.buhartech.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir